Dental Sağlık
Ağız ve Diş Sağlığı Bloğu

Emax Diş Fiyatları

Emax diş kaplama yöntemi dişlerdeki estetik sorunları çözmeyi hedefleyen bir yöntemdir. Dişlerinin görüntüsünden rahatsız olan herkes bu yönteme başvurabilir. Her zaman gördüğümüz muntazam dişlere sahip olan çoğu kişi bundan faydalanmıştır.

Bu yöntem tedavi etme amacı gütmez. Sadece dişlerinizin çok daha estetik ve hoş görünmesini sağlar. Dişlerinizdeki renk ve şekil bozuklukları emaxla çözülebilir. Bu yüzden daha çok yüzeysel bir kaplama yöntemi olarak düşünülmelidir. 

Emax Diş Ömrü

Emax sadece bir kaplama yöntemi olduğu için en çok ön dişlere yapılır. Arkadaki dişlere uygulanmaz, çünkü bu dişler için dayanıklı bir yöntem değildir. Doktorunuzun yapacağı uygulamadan sonra her gün bir antiseptik ağız bakım suyu kullanmanız önerilir. Ayrıca dişlerinize iyi baktığınız sürece emaxla kaplanmış dişlerin ömrü on yıla kadar uzayabilir. Özen gösterdiğiniz sürece de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Emax Diş Nasıl Yapılır?

Emax özel bir malzemedir. Son derece kaliteli ve deforme olmayan bir kaplama malzemesidir. Porselen bir malzemedir ama yeni üretilmiş ve geliştirilmiş bir porselendir. Bugüne kadar yapılmış en iyi kaplama malzemesidir.

Dental Sağlık Diş ve Ağız Sağlığı

En çok geliştirilmiş ve en estetik çözümlerden birisidir. Lityum seramikten yapılan bu malzeme yarı saydam bir özellik taşır ve dişlere doğal bir görünüm kazandırır. Hem estetik hem de dayanıklılık açısından en iyi malzemelerdendir. Uygulaması da son derece basit ve kısadır. İlgili Link : Emax Diş Kaplama Kimler İçin Uygundur

Emax Kaplama Süresi

Emax diş uygulamasından önce hastanın diş yapısı ve sorunları tespit edilir. Eksikler ve sorunlu olan ön dişler tespit edildikten sonra estetik olarak diş kaplama yapılacak bölgenin ölçüsü alınır. Hastanın diş yapısının bir örneği çıkarılıp diş yapısı belirlendikten sonra laboratuvarda kaplama hazırlanır. Bütün bu işlemlerin uzman ve profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Kaplamanın başarılı olması için bütün bu işlemlerin profesyonel olarak yapılması gereklidir.

Emax Diş Renkleri

Emax diş bugüne kadar geliştirilmiş en iyi diş kuronudur. Yarı saydam ve dişlerinizle uyum sağlayabilecek olması nedeniyle tercih edilen bu yöntemle dişlerinizin aynı rengi alması sağlanabilir. Ama eğer hasta diş renginden rahatsızsa diğer dişlere uyum sağlayabilecek bir renk de ayarlanabilir. Amaç hem doğal hem de daha düzgün ve sağlıklı görünen bir kaplama yapmaktır. Uygulamanın başarısı doktorun deneyimi ve profesyonel çalışmasına bağlıdır.

Emax Diş Ömrü

Emax Kaplama Fiyatları

Emax diş kaplama fiyatlarının belirlenmesinde bazı noktalar önemlidir. Bunlardan birisi kaplamanın ne kadarlık bir bölgeye yapılacağıdır. Ölçü alındıktan sonra bir belirleme yapılabilir. Ama dişlerde halledilmesi gereken başka sorunlar varsa onlar da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu yüzden fiyatlar konusunda doktorla konuştuktan sonra karar verilebilir. 

Diş Estetiği Neden Önemlidir?

Ön dişler yüzün daha güzel ve iyi görünmesi için çok önemlidir. Yüzün görünümü ve gülüş tamamen ön dişlerin görünümüne bağlıdır. Bu yüzden ön dişler için yapılacak operasyonlar da önemlidir. Bugün sanat dünyasındaki pek çok ünlü emax yöntemini kullanmıştır. Bu yöntemle dişlerinin daha iyi görünmesini sağlamışlar ve daha estetik bir ağız yapısına sahip olmuşlardır. Herkes dişleri ile problem yaşayabilir. Bu sorunların geçici de olsa bir çözümü vardır. Üstelik emax geçici bir yöntem de değildir. On yıla kadar rahat bir şekilde kullanılır.  

Cevap Bırakın

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More