Dental Sağlık
Ağız ve Diş Sağlığı Bloğu

Emax Diş Kaplamanın Avantajları

Son dönemlerin en çok uygulanan diş bakım uygulamalarından biri olan emax diş kaplama uygulaması birçok yönden avantajlar sağlıyor. Kaliteli ve güvenilir bir diş bakım uygulaması olan emax zaman içerisinde sararmış veya renk tonlarında değişim meydana gelen dişler üzerinde uygulanıyor. Estetik bir diş kaplaması olan bu etkili uygulama özellikle de ön bölümde yer alan kesici dişlerde uygulanıyor.

Bu uygulama sağlıksız ve işlevini kaybetmiş olan dişlerde değil estetiksel olarak olumsuz bir görünüme sahip olan işlerde uygulanıyor. Emax uygulaması diş kaybı bulunan hastalarda çok fazla uygulanan bir yöntem değildir. Dolaysıyla diş kayıpları ve benzeri türden ciddi durumlarda emax uygulaması gerçekleştirilmez.

Dental Sağlık Diş ve Ağız Sağlığı

Emax Diş Kaplamanın Diğer Faydaları

 Uzman diş hekimi tarafından uygulanması durumunda bireylerde yaşam kalitesini arttırabiliyor. Bu sayede bireylerin yeniden yüksek özgüvene kavuşmasını sağlayabiliyor. Emax diş tedavisi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiğinde doğal bir diş görüntüsüne kavuşulabilir. Bununla birlikt estetikli bir diş ve ağız alanına sahip olunmasını sağlayabilir.

Emax Diş Ömrü

Emax diş uygulamasında belirli bir ömür süreci sunulması söz konusu değildir. Bireylerde günlük ağız ve diş bakımı, diş iplerinin düzenli olarak kullanılması, uygulama sonrasında rutin bir şekilde kontrollerin yaptırılması emax diş ömrünün uzamasında önemli etkenlerdir. İlgili Link : 15 Başlıkta Sağlıklı Bir Diş Eti İçin Yapılması Gerekenler

Emax diş uygulaması daha çok dişlere estetik katılması ve daha hoş bir görünüm elde edilmesi açısından uygulanır. Çeşitli nedenler sonucunda dişlerde kırılma, tahrip olma, renk tonunda farklılaşma gibi durumlarda emax diş tedavisi uygulanabilir.

Emax Diş Kaplamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Emax dişlerin uzun ömürlü olması açısından bireylerin mutlaka diş doktoru tarafından sunulan talimatlar doğrultusunda hareket etmelidir. Günlük olarak yeteri düzeyde ve düzenli bir şekilde ağız ve diş bakımı yapmalıdır.Emax diş uygulaması uygulandığı dişlere belirtilen süre boyunca temas etmemeye özen göstermelidir.

Emax Kaplama Fiyatları

Bununla birlikte olası olumsuz durumlarda diş doktoruyla iletişime geçmelidir. Emax diş uygulamasında genel olarak yaş sınırlaması söz konusu değildir. Fakat ergenlik döneminde öncesinde bu etkili diş bakım tedavisi yaptırılmadan önce diş doktoru tarafından sunulan tavsiyelere uyulmalıdır.

Emax Kaplama Fiyatları

Emax porselen olarak da tanımlanan bu etkili diş estetik uygulamasında fiyat tarifeleri ise doktor klinikleri arasında değişebiliyor. Bununla birlikte bireylerde meydana gelen sorunlu diş sayısı da uygulamadaki fiyat tarifesini etkileyebiliyor. Emax diş fiyatları kaliteli diş doktoru kliniğinden uygun bir şekilde ek ücretsiz olarak sunuluyor. 

Emax Diş Nasıl Yapılır?

Emax diş uygulamasında herhangi bir metal malzeme kullanılmıyor. Bu sayede metal malzemelere karşı alerjik reaksiyonlar gösteren bireyler açısından da bu bir avantaj sağlar. Emax diş yöntemi alanında uzman olan doktor kliniği veya diş doktoru bölümü üzerinden gerçekleştiriliyor.

Modern bir ortam üzerinden gerçekleştirilen emax diş uygulaması son teknolojik malzemeler üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu bakımdan oldukça hassas bir diş bakım yöntemidir. Emax porselen uygulaması birçok diş bakım uygulamalarından farklıdır. Bu uygulama sayesinde dişe doğal bir görünüm katılabiliyor. Dişin orjinal görünüme ve estetikli bir yapıya kavuşması sağlanabiliyor.

Emax Diş Renkleri

Emax diş renk tonları diş eti ve doğal diş renk tonları ile uyum sağlar. Bu sayede bireyler ayrıca dilediği renk tonundan da seçim yapabiliyor. Koyu, açık ve yarım koyu renk tonu üzerinden emax dişler uygulanabiliyor. Emax diş kaplama cazip fiyatlar üzerinden uygulanıyor. Ayrıca pek çok diş bakım uygulamalarına oranla daha pratik ve uzun ömürlüdür.

Cevap Bırakın

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More