Lamine Diş Yaptıran Ünlüler

Lamine Diş Yaptıran Ünlüler

Blog

18.12.2020 00:00

Lamine diş kaplama her geçen gün tercih edilen ve talep gören diş tedavileri ve estetikleri arasındadır. Bu konuda çok sayıda ünlünün de lamine diş yaptırdığı bilinmektedir. Hem sağlam olması hem de estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olması lamine diş kaplamalara olan talebi arttırmıştır. Yerli ve yabancı ünlüler arasında ise diş estetiği yaptıran ünlü sayısı da oldukça fazladır. Nicholas Cage’in en çok göze çarpan yanı kusursuz dişleridir.Lamine Diş Estetiğini Tercih Eden Ünlüler


Ünlü olmadan önceki diş yapısı ile bugünkü diş yapısı karşılaştırıldığında aradaki fark otaya çıkacaktır. Lamine kaplama yaptırdığı düşünülen başka bir isim de Tom Cruise’dir. Ağız ve çene yapısındaki bazı bozuklukları düzeltmek için uzun bir tedavi süreci geçirdiği bilinen ünlüler içerisindedir.


Catherine Zeta Jones ise şöhret yıllarından önce bozuk yüzeyli dişlere sahip olan ünlülerdendir. Diş yapısındaki değişimler onun da lamine diş yaptırdığı tezini doğrular şeklindedir.


Lamine diş estetiği, dişlere zarar vermeyen uygulamaların başında gelecektir. Dişlerin yüzeyinin ince bir şekilde törpülenerek sağlam bir plak kaplamanın yapıldığı uygulamalardır. Bu sayede kişi, dişlerini kendi dişlerinden ayırt edemeyecektir. Dişin arka kısmına herhangi bir uygulama olmaması ve kaplamanın ışığı geçirecek düzeyde ince olması, buna en büyük etkendir. Yapımı çok kısa süreler içerisinde biten uygulama, kişinin hem gülüşünü kusursuz kılacak hem de son derece rahat kullanımını sağlayacaktır.


Diş yüzeylerinde herhangi bir nedenle pürüzlü bir yapı ya da bozukluk olanlara uygulanan bu yöntem, dişe zarar vermeden rahat kullanım sağlayacaktır. Lamine diş estetiği yaptırma oranı her geçen gün artış eğilimi göstermektedir. Bunun en önemli nedeni, acısız, ağrısız ve kolay yapılabilen bir uygulama olmasıdır.


Lamine Diş İle Estetik Gülüşler


Lamine diş estetiği, dişin yüzeyinin çok ince bir şekilde törpülenerek, dişe zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Ten rengine uyumlu olan bir kaplama ile diş yüzeyinin kaplanması, kişinin rahat kullanımını sağlayacaktır. Kendi diş yapısından farklı bir durum hissetmeyeceği için adaptasyon süreci oluşmayacaktır. Dişlerin temizliği için de özel bir yöntem bulunmamaktadır. Önerilen diş macunları temizlikte yeterli olacaktır.


Diş yüzeylerinde herhangi bir nedenle pürüzlü bir yapı ya da bozukluk olanlara uygulanan bu yöntem, dişe zarar vermeden rahat kullanım sağlayacaktır.

Görüntülenme Sayısı: Bu makale 0 kez okundu

DİĞER BLOG YAZILARIMIZ