Dental Sağlık
Ağız ve Diş Sağlığı Bloğu

Lamine Diş Yaptıran Ünlüler

Lamine diş kaplama her geçen gün tercih edilen ve talep gören diş tedavileri ve estetikleri arasındadır. Bu konuda çok sayıda ünlünün de lamine diş yaptırdığı bilinmektedir. Hem sağlam olması hem de estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olması lamine diş kaplamalara olan talebi arttırmıştır. Yerli ve yabancı ünlüler arasında ise diş estetiği yaptıran ünlü sayısı da oldukça fazladır. Nicholas Cage’in en çok göze çarpan yanı kusursuz dişleridir.

Lamine Diş Estetiğini Tercih Eden Ünlüler

Ünlü olmadan önceki diş yapısı ile bugünkü diş yapısı karşılaştırıldığında aradaki fark otaya çıkacaktır. Lamine kaplama yaptırdığı düşünülen başka bir isim de Tom Cruise’dir. Ağız ve çene yapısındaki bazı bozuklukları düzeltmek için uzun bir tedavi süreci geçirdiği bilinen ünlüler içerisindedir.

Catherine Zeta Jones ise şöhret yıllarından önce bozuk yüzeyli dişlere sahip olan ünlülerdendir. Diş yapısındaki değişimler onun da lamine diş yaptırdığı tezini doğrular şeklindedir.

İlgili Link: Diş Teli Kimler İçin Uygundur

Lamine diş estetiği, dişlere zarar vermeyen uygulamaların başında gelecektir. Dişlerin yüzeyinin ince bir şekilde törpülenerek sağlam bir plak kaplamanın yapıldığı uygulamalardır.

Bu sayede kişi, dişlerini kendi dişlerinden ayırt edemeyecektir. Dişin arka kısmına herhangi bir uygulama olmaması ve kaplamanın ışığı geçirecek düzeyde ince olması, buna en büyük etkendir. Yapımı çok kısa süreler içerisinde biten uygulama, kişinin hem gülüşünü kusursuz kılacak hem de son derece rahat kullanımını sağlayacaktır.

Lamine Diş İle Estetik Gülüşler

Lamine diş estetiği, dişin yüzeyinin çok ince bir şekilde törpülenerek, dişe zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Ten rengine uyumlu olan bir kaplama ile diş yüzeyinin kaplanması, kişinin rahat kullanımını sağlayacaktır.

Dental Sağlık Diş ve Ağız Sağlığı

Kendi diş yapısından farklı bir durum hissetmeyeceği için adaptasyon süreci oluşmayacaktır. Dişlerin temizliği için de özel bir yöntem bulunmamaktadır. Önerilen diş macunları temizlikte yeterli olacaktır.

Cevap Bırakın

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More